Wiek ciąży a brak echa zarodka

Witam, ostatni okres miałam 5/03. 7kwietnia wykonałam 2 testy oba pozytywne. 8/04 robiłam hcg wynik 227mlU/ml czyli pocz 5t. Co zgadzało się z czasem od ostatniej miesiączki. 20/04 ginekolog na podstawie badania usg stwierdził, ze to 4t i nie widac echa płodu jeszcze. Czy to możliwe, że hcg się pomyliło czy lekarz podał date od owulacji, a nie ostatniej miesiaczki? czy to normalne, że jeszcze nie widać echa płodu?

- lekarz nie pomylił się
czy lekarz podał date od owulacji, a nie ostatniej miesiaczki?
- zapłodnienie zachodzi w czasie owulacji, a nie w ostatnim dniu miesiączki
czy to normalne, że jeszcze nie widać echa płodu?
- tak