Wiek ciąży i termin porodu a ustalenie dnia poczęcia

itam ostatnią miesiączkę miałam 26.10.13r .03 na 04.11.13r odbyty stosunek z wytryskiem na zewnątrz. 09.11.13r i dni następne stosunek odbyty z wytryskiem "w środku". Jestem w 30tyg i 4dni ciązy wg OM. według lekarza ciąża tydzień młodsza czyli do zapłodnienia doszło podobnie później niż przypuszcza.Termin porodu 03.08.14r,a wg USG w 8 tyg na 09,08,14r.Z którego stosunku prawdopodobnie doszło do zapłodnienia ? z 3 na 4 listopad czy raczej w tych poźniejszych dniach.Proszę o szybką odpowiedź.

Nie wiem jakie znaczenie ma to , z którego stosunku zaszła Pani w ciążę. Jeśli chodzi o ustalenie ojcostwa to jest to możliwe po urodzeniu się dziecka.