Wiek ciąży na podstawie badań

Bardzo proszę o ustalenie wieku ciąży. Czy wyniki które podam świadczą o 12 czy 13 tygodniu ciąży? Bardzo zależy Mi na skonsultowaniu tego ze specjalistą. BDP = 1.84 cm FL = 0.74 cm CRL = 5.66 cm NT = 1.82 mm Byłam u lekarza, który poprostu nie był wstanie odpowiedzieć który to tydzień ciązy. Bardzo proszę o pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Mariusz Sadowski Ginekologia

Normy są różne- zależy od metody. Na wyniku usg musi być podsumowanie, wraz określenie wieku ciążowego i terminu porodu