Wiek ciąży na podstawie USG i daty ostatniego stosunku

Witam. Mam pytanie. Ostatnia miesiaczke mialam 23 stycznia. Mam nie regularne cykle. 5 marca robilam test ciazowy ktory wyszedl pozytywnie. 11 marca na wizycie u lekarza usg wykazalo pecherzyk 6 mm stwierdzil na tej podstawie 4tc czy to mozliwe zeby zaplodnienie bylo tak pozno ? ostatni stosunek mialam 16 lutego pozniej juz nie wiec w okolicach musialo dojsc do zaplodnienia. wg moich obliczen to 5 tydzien na 4 nie ma szans. czy mam powod do niepokoju ?

Marek Pabian

Witam serdecznie,
dla oceny wieku ciąży bardzo ważne jest USG między 8 a 11 tygodniem ciąży.
Pozdrawiam serdecznie.