Większy pęcherzyk żółtkowy w stosunku do wieku ciąży

Jestem w 7 tyg. ciąży (6 tyg. i 6 dni). USG wykazało pęcherzyk ciążowy z echem zarodka.Otrzymałam informację, że pęcherzyk żółtkowy jest większy w stosunku do wieku ciążowego-ma 6,7 mm. Czy to jest duże odstępstwo od normy? Jaka jest norma? Czy jest to podstawa do niepokoju?

Witam serdecznie. Możliwa jest taka wielkość zarodka w 7 tygodniu. Najważniejsze jest aby przeprowadzać regularne badania w ciąży.