Wiele niedomówień w dwuletnim związku a przerwa

Witam. Jestem w 2 letnim związku, to mój pierwszy poważny związek. Niestety jestem bardzo niesmiala osoba i w naszym związku sie nie uklada,rzadko sie spotykamy, jest duzo niedomowien nie wyjasnionych spraw, kłótni, kłamst z jego strony.. Często płacze z jego powodu, czasami nie mam sily ale bardzo go kocham. Postanowilismy zrobic sobie przerwe, mija trzeci dzien a ja juz tesknie. Sama nie wiem czy to ma sens dalej, bije sie z myslami, wiem ze nie poradze sobie po rozstaniu.. co mam robic?

Może warto spotkać sie z psychologiem i przyjrzeć głębszym, psychologicznym przyczynom swojej nieśmiałości i trudności w komunikacji? Zmiana w tym obszarze zaowocowałaby także zmiana w relacji i osiąganiu większej satysfakcji z niej.

Najrozsądniej byłoby porozmawiać bezpośrednio z życzliwym psychologiem, który mógłby Pani pomóc w tej nie łatwej sytuacji.
Jedno jest pewne - samo tylko trwanie w takiej relacji jest zapowiedzią jej śmierci, bo takiego związku nie da się tak ciągnąć w nieskończoność.
Uważam, że potrzebuje Pani specjalistycznej pomocy psychologicznej. Pracuję także przez Skype, a także udzielam konsultacji telefonicznych.
Jeżeli czuje Pani taką potrzebę rozmowy on-line, zapraszam.

Pozdrawiam serdecznie!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl