Wielkie sińce po ukąszeniach

Witam, od początku okresu wakacyjnego, po nocy na nogach i rękach wychodzą mi wielkie sińce po ukąszeniach. Niestety nie mogę stwierdzić co mnie gryzie ponieważ w ciągu dnia nie mam tego problemu. Do siniaków dochodzi opuchlizna, bóle nóg i bardzo duże swędzenie. Siniaki schodzą po mniej więcej tygodniu. Fenistil i inne tego typu leki nie działają w ogóle, czy jest coś co może mi pomóc? I czy to normalne czy wymaga interwencji lekarza? z góry dziękuję za odpowiedź.

Piotr Pilarski

Ciężko odpowiedzieć bez zbadania. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.