Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 4 0 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wielkość jądra u 18-latka a bezpłodność

Witam,jestem zaniepokojony z powodu wielkości lewego jądra, które jest o jakieś 1,5 razy mniejsze od jądra prawego. Po urodzeniu jądro niezstąpiło do moszny i zostało sprowadzone operacyjnie. Nie pamiętam w jakim byłem wtedy wieku, na tą chwilę nie chcę dopytywać mamy bo nie chcę by się martwiła i jest to dla mnie sprawa nieco intymna. Pamiętam, że początkowo jądro rosło wielkości bo początkowo było wielkości małego ziarenka ale od 3-4 lat nie widzę po poprawy. Czy mogę być bezpłodny? - Wiek:18
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Posiadanie jednego pracującego jądra może zapewnić Panu płodność na przyszłość. Jednak należy umówić się na wizytę do urologa i przeprowadzić diagnostykę.

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i estetycznej.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety