Wielkość pęcherzyka a wiek płodu

Niepokoi mnie wielkość pęcherzyka ciążowego, licząc od daty zapłodnienia jestem w 6t i 2d ciąży, a pęcherzyk mierzy 7mm. Dodam, że serduszko jeszcze nie bije a chyba już powinno? Czy wszystko jest w porządku?

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!

Jeśli pęcherzyk ciążowy liczy 7mm i nie widać jeszcze bicia serduszka to najprawdopodobniej ciąża jest mniejsza, czyli do zapłodnienia doszło później, albo 6tc i 2 dni zostały coś źle wyliczone. Innym wytłumaczeniem może być nieprawidłowy rozwój ciąży.
z poważaniem