Wielkość pęcherzyków 40 mm i 29 mm w ciąży bliźniaczej

Witam, jestem w ciąży bliźniaczej (DO, DK). Wczoraj miałam USG -9t4d ciąży. Zarodki są podobnej wielkości: 25 mm i 26 mm - co odpowiada wiekowi ciąży. Problemem jest natomiast wielkość pęcherzyków 40 mm, i 29 mm - jest tylko 4 mm większy od zarodka. Czynność serca prawidłowa u dwóch zarodków. Wchłonął się też dość duży krwiak(2,5x1,5 cm). Proszę o informację czy taka różnica jest groźna przez całą ciążę czy w pewnym momencie już nie bierze się wielkości pęcherzyka pod uwagę? Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Bierze się pod uwagę wielkość pęcherzyka. Proszę skontrolować ten stan za jakiś czas i być pod stałą opieką lekarza.