Wielkość płodu w 22-tygodniu ciąży

Witam, proszę o opinie na temat wymiarów mojego maleństwa. Oto one w 22 tc (wg OM) BPD 5,18cm, HC 18,43cm, AC15,40cm, FL 3,23cm. Waga 354 g. Lekarz powiedziała że jest poprostu malutka. Czy coś może być nie wporządku?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.