Wielkość zarodka z bijącym sercem

Witam serdecznie bylam na usg w piatek.byl widoczny zarodek z serduchem,ale wielkosc zarodka byla wedlug pani doktor za mała w stosunku do wieku ciazy wwdlug terminu miesiaczki.za 4 dni powtorzyc usg.jutro jade na badanie usg,ale zrobilam dzis badanie bthcg i okazalo sie ze chyba spada.4.06 bthcg bylo 2987 a dzis 23.06 wynik2047. Nawet jak w piatek byl zarodek z serduchem musze sie naszykowac na najgorsze? pozdrawiam ania g-k .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Spadek poziomu betaHCG może wskazywać na obumarcie ciąży. Proszę udać się na wizytę w umówionym terminie.