Wielokomorowa torbiel szyszynki i przyjmowanie leku Histigen

Witam serdecznie, mam problem a mianowicie zdiagnozowano u mnie wielokomorową torbiel szysznki o śr.7mm, wyszlo po tym jak nastąpiły u mnie silne zawroty głowy nasilające przy zmianie pozycji głowy,oczopląs drobnofalisty i zaburzenia równowagi po RM. Przepisano mi histigen i vicebrol forte który biorę od stycznia, ale test romberga dalej nie wychodzi dobrze. WOMP nie pozwala mi na pracę fizyczną,dodatkowo mam naczyniaka zylnego w prawym płacie czołowym. Czy po histigenie bede zdolny do pracy?

Trudno tak powiedzieć, należałoby analizować obrazy i dokładnie zbadać stan neurologiczny , skąd Pan jest? Bardzo dobry jest lek Vestibo 24 mg