Wielokomorowa torbiel w okolicy rogu przedniego łąkotki przyśrodkowej

Proszę mi napisać jakie powinno być leczenie i czy to poważny uraz mój wynik MR : W dole podkolanowym od strony przyśrodkowej wielokomorowa torbiel 72x13x36mm,torbiel o śr 7mm w okolicy rogu przedniego łąkotki przyśrodkowej,łąkotki bez sygnał MR z więzadła pobocznego strzałkowego jak po naderwaniu,więzadła krzyżowe,poboczne piszczelowe bez zmian ścięgno, chrząstki,rzepki prawidłowe. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Witam serdecznie,

Na to pytanie odpowiedzieć może lekarz ortopeda w gabinecie na konsultacji. Na podstawie samego wyniku badania obrasowego nie można postawić rozpoznania oraz ustalić leczenia. Lekarz ortopeda musi wynik badania skonfrontować z obrazem klinicznym oraz badaniem fizykalnym i dopiero wówczas ustali dalsze postępowanie. Proszę udać się do ortopedy na konsultacje.

Pozdrawiam.