Wielomocz i uczucie parcia na pęcherz oraz wynik badania moczu

W badaniu moczu oprócz bardzo obfitego śluzu i licznych bakterii nie wykazano innych nieprawidłowości.Z posiewem muszę się wstrzymać ze wzgledu na miesiaczkę.Czy jakakolwiek choroba układu moczowego daje objawy pojawiające się sporadycznie (kilkudniowy epizod wysokiego ciśnienia 95/135, 90/139-ciśnienie normalne dla mnie wynosi 90/65, mdłości) oraz trwajace nieprzerwanie: wielomocz z ciągłym uczuciem parcia na pęcherz (od pół roku), ale bez jego pieczenia i bólu oraz ból pleców (od miesiąca)?

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
choroby nie tylko układu moczowego mogą dawać takie dolegliwości, diagnostyka powinna odbyć się w oddziale chorób wewnętrznych
pozdrawiam

Lek. Artur Jeliński Urolog

Zamiast rozmyslac proponuje udac sie do ginekologa l.,internisty i ew do urologa.Mysle ze bez beposredniej rozmowy i baniu sie nie obejdzie , MOze bedzie pani wymagac badan doatkowych np USG etc.