Wieloodłamowe złamanie podudzia

19.01.16 z powodu wieloodłamowego złamania podudzia wykonano repozycję otwartą i zespolono odłamy kości piszczelowej płytką blokowana ChM.Szyna gipsowa została zdjęta po ok.8 tygodniach.W 11 tygodniu płytka pękła i okazało się że noga jest nie zrośnięta,więc została włożona w gips.Czy to właściwe postępowanie.Inny lekarz sugeruję że powinno się usunąć złamaną płytkę.Proszę o radę .

Przy dobrym zespoleniu gips nie jest potrzebny, jeśli nie ma zrostu raczej wymiana płytki , gips w sytuacji kiedy zrost jest jedynie niepełny