Wielopoziomowa dyskopatia odcinka lędźwiowego

Witam. Mam wielopoziomową dyskopatię odcinka lędźwiowego i 7 rwę kulszową w ciągu 3 lat. Po konsultacji neurochirurgicznej do rehabilitacji. Ponieważ strasznie cierpiałam (pośladek, prawa noga - zwłaszcza udo) dostałam blokadę sterydową (6 wkłóć) i czekam na zabieg termolezji. 4 dni od podania blokady mam cały czas skurcz mięśni uda, bardzo bolesny, nie jestem w stanie chodzić, ból jest przeraźliwy, ciągnący nie prostuję nogi. Co może być przyczyną? co robić dalej?

Trudno mi powiedziec nie badajac Pani ani nie widzac wyniku rezonansu magnetycznego. Jesli jest to rwa wskazana bylaby blokada korzenia nerwowego i potem ewentualnie radiofrekwencja pulsacyjna. Ale trudno o bardziej szczegolowa opinie bez badanie. Ewentualnie zapraszam do mnie do poradni.