Wielopoziomowe uwypuklenie dysków a drętwienie ręki

Trenowalem boks i muay thai przez kilka lat do tego ciezka praca fizyczna ,około 2 lat temu okazało się ,ze mam wielopoziomowe uwypuklenie dyskow:c3-4,c4-5,c5-6,c6-7,c7-t1,i 2 gorne thoracic dyski,najbardziej c6-7.natomiast ledzwiowy:degen-dehydracja l3-l4,wypuklina krazka l4-l5(3-4mm),uwypuklenia na l5-s1.Na początku miałem promieniowanie do ust ,prawej reki ,drętwienie tej reki i mrowienie.Po dwóch latach cwicz.rozciagajacych czuje się lepiej.Czy mogę wrocic do kickboxingu,sam trening 0 walk?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli zmiany zwyrodnieniowe się cofnęły to może Pan wrócić do sportu, jednak jeżeli nadal się one utrzymują, a ustąpiły jedynie objawy to sugeruję uprawianie innego rodzaju aktywności fizycznej.