Wielotorbielowate jajniki i wyniki bada glukozy

Dzień dobry, Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie problem wielotorbielowatych jajnikow (AMH w normie, a wiec nie sa one wrodzone). Lekarz zaczal szukac powodu w sprawach metabolicznych. Czy moge prpsoc o interpretacje badan I jak zwykle postepuje sie z problemem? Mam problem z utrata wagi (83kg/167cm, dieta niski ig, sporo ruchu), biore Glucophage XR1250mg Insulina po obc. 75 g glukozy Pkt.0 25.6 Pkt.1 166 Pkt.2 188.1 Glukoza po 75 g glukozy Na czczo 91 Po 1 h 145 Po 2 h 137 Dziekuje!

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki moga wskazywac na insulinooporność. proszę koniecznie udac się do lekarza diabetologa.