Wielowodzie w 37+4 tc

Bardzo prosze o szybka odpowiedz :( jestem obecnie w 37+4 tc i na usg wyszlo mi AFI 24 lekarka powiedziala ze trzeba obserwowac bo wzroslo z 21 dwa tyg temu. Dziecko zbadane cale i nic nie wykazaly badania ja mam cukrzyce ciazowa i przed miesiacem przeszlam przez porod kamienia nerkowego i kolke zakonczona antybiotykiem. Czy to wielowodzie zagraza dziecku albo mi. ?jak moge zmiejszyc ilosc wod?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest obserwacja. Proszę koniecznie udać się do ginekologa i kierować się jego zaleceniami.