Wiercenie się 10-miesięcznego dziecka podczas snu

Witam.Mam 10 miesięcznego synka, który w nocy bardzo sie kręci, wierci się po całym łóżeczku nie mogąc znaleść sobie miejsca od czasu do czasu płacząć. Co moze być tego przyczyną ? Możeto być swędzenie skóry które mu przeszkadza spac iw ten sposób sie drapie

Małgorzata Panek

Czy dziecko prawidłowo się rozwija i przybiera na masie ciała? Czy występują zmiany skórne, których świąd może powodować niepokój ruchowy? Jeśli tak, powinny zostać obejrzano przez lekarza. Proszę udać się z dzieckiem do pediatry. Pozdrawiam