Wiercenie się podczas snu u dwumiesięcznego synka

Witam! Mój niespełna dwumiesięczny synek strasznie wierci się podczas snu ( zarówno w nocy jak i w dzień). Mruczy i wymachuje rączkami i nóżkami. Karmię go tylko piersią. Co może być powodem takiego zachowania??

może ma bóle brzuszka , proszę zwracać uwagę co pani je, dieta powinna być lekkostrawna i mało przyprawiana, czasem trzeba odstawić produkty mleczne .