Wiotczenie penisa po erekcji u 18-latka

mam 18 i gdy kocham się ze swoją dziewczyną, to po erekcji mój penis wiotczeje i nie chce ponownie przejść w stan naprężenia. czy to normalne czy jest z moim organizmem coś nie tak? proszę o pomoc, z góry dziękuję

Dzień dobry!

Tak, jest naturalne, że po wytrysku (ejakulacji) następuje ustąpienie wzwodu (erekcji) i penis wiotczeje. Tzw. czas refrakcji (przerwy, po której może dojść do kolejnego wzwodu) dotyczy wszystkich mężczyzn.

Nieprzerwana, wielogodzinna erekcja, podczas której co jakiś czas dochodzi do wytrysku, jest efektem montażu filmów pornograficznych.

Pozdrawiam!