Wiotkość stawów i zanik mięśnia czworogłowego

Oczekuje na rekonstrukcje mpfl.Mam wiotkosc stawów i zanik mięśnia czworoglowego i strasznie boje się operacji do której mam jeszcze 6 lat a już od dwóch lat walczę o powrót do formy przeszłam operacje uwolnienia rzepki na otwarto i czyszczenia lakotki przysrodkowej. Staw nie jest stabilny przez co musze poruszać się w ortezie całościowej od niedawna bez możliwości zgięcia przez bóle i częste uciekanie kolana nawet w ortezie.Proszę o radę jak poprawić komfort życia do czasu operacji bo ciężko j

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza ortopedy z Pani okolicy, być moze warto byłoby poszukać wcześniejszego terminu operacji.