Wirusowe zapalenie wątroby typu C i przerwanie leczenia

witam mam wiruowe zapalenie wątroby typu c,jestem leczona w Wielkiej Brytani leczz e wzgledu na duży spadek płytek leczenie a maly spadek wirusa leczenie mi przerwano,czekam od 5 miesięcy na leczenie trzy lekowe lecz ciągle mam ich mało a nawet mi jeszcze spadły czy jest jakiś sposub na ich przyrost niewiem dieta bardzo bym prosila o radę co zrobić aby jak najszybciej się odbudowały

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma możliwości poprawienia poziomu pytek krwi za pomocą diety. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.