Przedwczesny wytrysk i szybka erekcja

Mam pytanie. Jestem z moim facetem już ponad 6 lat i jak mam być szczera to mam wątpliwości czy on czasami nie sypia z inną kobietą! Gdy dochodzi między nami do zbliżenia trwa to zaledwie 2 min i on już jest po :((( Czasami dochodzi jak go tylko tam dotknę, a jak mnie widzi to już ma erekcje! O co tu chodzi? Mieliśmy 3 miesięczną przerwę. Dlaczego tak się dzieje i jakie są tego przyczyny? Ta dłuższa przerwa to spowodowała, czy może sypianie z dwiema kobietami czyli ze mną i z inną w odstępie czasowym. Proszę o pomoc i szybka odpowiedź, pozdrawiam Magda
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Z tego co Pani pisze wynika, że u Pani partnera występuje tzw. przedwczesny wytrysk. Jest to problem dotykający zwłaszcza młodych mężczyzn, którzy nie zdołali jeszcze wyćwiczyć powstrzymywania orgazmu.
Polecam artykuły:
http://portal.abczdrowie.pl/przyczyny-przedwczesnego-wytrysku
http://portal.abczdrowie.pl/przedwczesny-wytrysk

Problem ten może wynikać także z przerwy w kontaktach seksualnych. Prawdopodobnie przez abstynencję nagromadziło się w Pani partnerze napięcie seksualne, które utrudnia mu powstrzymywanie wytrysku. W takim wypadku przedwczesny wytrysk nie jest zjawiskiem stałym, wymagającym interwencji.

Pozdrawiam serdecznie!