Witam mam 13 lat, 165 cm wzrostu i ważę 56 kg. Jak schudnąć?

Co mam zrobić. Naprawdę chcę schudnąc jak najszybciej. Proszę o pomoc,sama nie daję rady. Dziękuję.

Witaj,

Twója masa ciała jest idealna dla Twojego wzrostu. Oznacza to, że nie masz nadwagi i rozwijasz się prawidłowo. Nie eksperymentuj z dietami, bo możesz sobie nieświadomie zaszkodzić. Drastyczne diety często kończą się niedoborem wzrostu lub spadkiem i rozregulowaniem metabolizmu, co kończy się nadwagą, a nawet otyłością. Więc póki nie masz nadwagi nie ma co się spieszyć z odchudzaniem.