Problemy z odciągnięciem napletka w stanie wzwodu

Witam, mam 22 lata i mam problem. Gdy mi staje penis nie mogę ściągnąć z niego skórki. Jeżeli ściągnę przed stosunkiem, kiedy jest w zwisie i potem mi stanie nie jest tak twardy jak powinien, bo mnie strasznie uciska przed żołędziem. Skórka na końcu jest biała i czasem odrywają się od niej małe płatki. Nie wiem co robić. Co jeszcze mam zrobić, żeby szybko się nie spuszczać. Mój stosunek trwa niecałą minutę.

Taki opis stanu napletka świadczy o zbyt wąskim jego pierścieniu co wywołuje objawy takie jak Pan opisuje. Wąski pierścień napletka może wymagać korekcji chirurgicznej dlatego trzeba w tej sprawie skonsultować się z urologiem. Urolog po bezpośrednim badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania. Co do zbyt szybkiego wytrysku może on być związany z tym, że w większości czasu napletek pokrywa żołądź penisa. Przez to żołądź jest nadwrażliwy na bodźce zewnętrzne. Po korekcji chirurgicznej napletka objawy może ustąpią. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że najczęściej zbyt wczesny wytrysk ma podłoże psychogenne. Systematyczne stosunki seksualne bardzo często w końcu rozwiązują ten problem.