Witam, mam 25 lat i od pewnego czasu z żoną próbujemy mieć dzieci, na razie bez skutku, ale ostatnio na członku pojawiły mi się 3 plamki czerwone na żołędziu i na skórce niedaleko owłosienia, delikatnie tak jakby schodzi mi skorka, a ostatnio po stosunku.

... mi ta część skórki napuchła jakbym miał bąbla po oparzeniu. Ogólnie nie mam jakiś objawów swędzenia czy czegokolwiek, nic mi się nadzieje. Może jest jakaś maść, żeby mi się tam nic nie robiło?

ponad rok temu

Trudno mi jednoznacznie odnieść się do tego opisu. Być może zmiany, które Pan opisuje wskazują na mechaniczne uszkodzenie delikatnego przecież naskórka, a być może są związane z jakąś chorobą ogólną. Czy w rodzinie u Pana ktoś chorował na łuszczycę? Jeśli te zmiany by nie ustępowały - proszę zgłosić się do dermatologa.
Wydaje mi się, że nie ma potrzeby stosowania dodatkowych środków obecnie.