Czerwone plamy na penisie

Witam, mam taki problem, od 2 tygodni na moim penisie wyskoczyła czerwona plamka w okolicach jąder i w dodatku łuszczy się i pęka skóra. Nie mam pojęcia, co to jest. Pierwszy raz mi się takie coś przytrafiło. Najlepiej jakbym wysłał zdjęcie, bo ciężko mi to dokładnie opisać, a pragnę się tego pozbyć. Bardzo proszę o pomoc i najlepiej e-maila, abym mógł Panu/Pani dokładnie to przedstawić. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź. :)

Oczywiście nie odpowiem czym może być taka zmiana bez bezpośredniego obejrzenia jej. Prawdopodobnie jest to jakieś niewielkie, miejscowe zapalenie skóry na podłożu grzybicznym. W tym przypadku najlepiej byłoby skonsultować się bezpośrednio z dermatologiem. Zdjęcia można przesłać na mój adres. Po obejrzeniu zdjęć i powtórnym zadaniu przez Pana pytania na stronie echirurgia udzielę kolejnej odpowiedzi zapewne już bardziej wyczerpującej.