Witam od pewnego czasu jestem strasznie senna, wiecznie głodna

Witam od pewnego czasu jestem strasznie senna, wiecznie głodna. Mogłabym co chwile coś podjadać. Spie w tygodniu po 5-6h. Budze się już o 4 do pracy. Odkąd zaczelam diete ,rano płatki owsiane lub chleb żytni razowy, obiad głównie kasze,jaglana, pęczak ,dużo warzyw i owocow to zaczelam tyc!!! :/ Jak to możliwe ?? Czasem coś mi się zdarzyło pomiędzy posiłkiem wcisnac jakiegoś loda czy małe ciastko ale wcześniej jadłam je non stop i moje wymiary stały w miejscu, teraz naprawde się mocno zaokraglilam w krótkim czasie, do tego mam okropne wzdęcia i gazy,niekontrolowane jak nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu. Brzuch mam pod wieczór jak w 6miesiacu ciąży. Moja dieta to 1700kcal przy masie 55kg,wzrost 163cm. Pije codziennie minimum 2l wody. Do tego bardzo wypadają mi włosy , cera szara , przetłuszcza się , mam problem z trądzikiem ( kosmetyczka też stwierdziła że pojawiła się dziwna kaszka która na trądzik już nie wygląda). Co powinnam zrobić w takim wypadku? Jakieś badania? Czy dieta jest niedopowiednia? Każda rada będzie dla mnie bardzo cenna.

To dość oczywiste. W Pani diecie jest nadmiar węglowodanów, a to własnie od tego tyjemy. Proszę spróbować na śniadanie zjeść jajecznicę na masle bez chleba. Pozostałe objawy mogąmieć różne przyczyny i nie pokuszę się o diagnozę na podstawie wpisu na forum - to chyba byłoby niepowazne. Badania trzeba zacząć od morfologii z rozmazem. A na obiad polecam raczej steka niz kaszę. ;-) Z badaniami, jesli ma Pani ochotę, zapraszam. Pracuję online