Czy prezerwatywa pękła w czasie dni płodnych?

Witam! Wczoraj 29.04.2012r. współżyłam ze swoim mężczyzną, jestem 11 dni po ostatniej miesiączce. Używaliśmy prezerwatywy, lecz podczas stosunku niestety nam ona pękła. Gdy doszło do wytrysku mój mężczyzna szybko wyjął członek, lecz twierdzi iż trochę, ale nie dużo poleciało we mnie, a reszta na pościel. Czy jest prawdopodobieństwo, abym zaszła w ciążę, gdy miałam 11. dzień po miesiączce?

Witam serdecznie, Do oceny ryzyka ciąży konieczne są informacje na temat długości Pani cykli. Przy założeniu, że Pani miesiączki są regularne i trwają 28 dni, należy zauważyć, iż stosunku doszło w trakcie trwania dni płodnych. Przy 28-dniowych cyklach dni płodne przypadają na 8-17 dzień cyklu. W obecnej sytuacji musi Pani zatem liczyć się z ryzykiem ciąży. By je zminimalizować może Pani zdecydować się na zastosowanie antykoncepcji alarmowej. Wykluczenie zapłodnienia będzie możliwe dopiero 8 (test z krwi) lub 14 dni (test z moczu) po stosunku. Pozdrawiam.