Witamina A+E a badanie ginekologiczne i piersi

Witam. Byłam u ginekologa przed wczoraj zbadano mnie ginekologicznie i zbadał mi piersi bo mówiłam że bolą. i przepisał mi witamine A+E. Nie dowiedziałam się dlaczego przepisano mi je. Dlatego kieruje do państwa te pytanie. Czekam na odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Preparaty witaminowe stosuje się w zapobieganiu niedoborom wit. A i E, niedowidzeniu zmierzchowym a także wspomagająco w chorobie niedokrwiennej serca, nadciśnieniu tętniczym, profilaktyce miażdżycy naczyń, zakrzepowym zapaleniu naczyń, niedokrwistości hemolitycznej, cukrzycy, leczeniu późnych dyskinez, kolagenozach. Myślę iż działanie lekarza było działaniem profilaktycznym.