Witamina B12 a magnez

Czy jeśli biorę Salfazin (z wit. B6) i po jakimś czasie wezmę magnez "slow mag"- bez wit. B6, to czy magnez się wchłonie?- czy wit. B6 będzie jeszcze na tyle w organizmie, że pomoże magnezowi się wchłonąć?

Magdalena Mroczek

Witam, Magnez wchłania się również bez dodatkowej suplementacji wit. B6 więc może Pani stosować również preparat bez wit. B6.