Witaminy w 12 tygodniu ciąży

witam jestem w 12 tygodniu ciazy jak dlugo zazywac kwas foliowy i jakie pozniej witaminy

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie długości przyjmowania kwasu foliowego oraz rodzaju witamin można określić jedynie na podstawie badania i wywiadu lekarskiego. Proponuję przy najbliższej wizycie u ginekologa zapytać jakiego rodzaju preparaty witaminowe są dla Pani najbardziej odpowiednie.