Stulejka i ból podczas stosunku

Witam! Jestem zdrowym mężczyzną, mam 21 lat. W wieku około 8 lat miałem bodajże stulejkę, która została wyleczona za pomocą jakiś maści i masaży. Niestety dokładnie dwa dni temu pojawił się problem, kiedy dziewczyna dogadzała mi ręką, zaczął boleć mnie penis. A właściwie napletek, który zrobił się jakiś dziwny. Skończyliśmy zabawę i myślałem że przejdzie. Niestety obudziłem się wczoraj i nie było za ciekawie. Bolał i boli do teraz, mianowicie chodzi o żołądź, który jest teraz odsłonięty, i jest czuły na każdy dotyk. Dodam, że wcześniej zdarzało mi się samemu masturbować i zabawiać się z dziewczyną, ale nigdy nie było żadnego problemu aż do teraz. Nie mam problemu z oddawaniem moczu, ale czuje dyskomfort jak chodzę, no i pod żołędziem mam jakby spuchnięte. Dodaje zdjęcia: http://imageshack.us/f/265/45228413.png/ http://img838.imageshack.us/img838/3081/sdaby.png http://img834.imageshack.us/img834/159/44150901.png http://img31.imageshack.us/img31/7695/73472869.png Od razu proszę o poradę czy to może poczekać, bo nie załapałem sie dziś do rodzinnego. A jeśli to nie może poczekać to prosiłbym o kontakt z jakimś urologiem z Białegostoku, który przyjmuje jak najszybciej nawet na jutro. Nie ważne czy prywatnie czy państwowo.

Witam!

Niestety jakość zdjęć utrudnia dokładną ocenę sytuacji, jednak biorąc pod uwagę zdjęcia oraz opis dolegliwości wydaje się, że napletek nie może być odprowadzony na żołądź w związku z tym mogło dojść do rozwoju tzw. załupka. Do takiej sytuacji dochodzi w przebiegu stulejki, gdy raz odprowadzony napletek znajduje się w rowku zażołędnym i niemożliwe jest jego nasunięcie na żołądź. Niepokojącym zagrożeniem w tej sytuacji może być niedokrwienie (zadzierzgnięcie) żołędzi. W opisanej sytuacji wskazana jest jak najszybsza konsultacja urologiczna lub chirurgiczna. Niestety nie mogę tutaj polecić żadnego specjalisty, ale można wykorzystać w tym celu Internet. Oprócz wizyty prywatnej może Pan zgłosić się do SOR w szpitalu z oddziałem urologicznym, gdzie powinna zostać udzielona bezpośrednia pomoc. Pozdrawiam serdecznie!