Silne bóle głowy i bóle w klatce piersiowej

Witam! Mam 36 lat. Mój problem zaczął się ok. 7 tyg. temu, od tego czasu codziennie bardzo boli mnie głowa, odczuwam bóle w klatce piersiowej, po lewej, prawej i na środku również, jestem ciągle zmęczona i b. rozbita. Zrobiłam badania podst. krwi oraz w kierunku tarczycy i cukrzycy - wyszły dobrze. Badał mnie neurolog, kardiolog, gastrolog i okulista, ginekolog - wszystkie badania ok (ekg, echo serca, tomografia głowy, USG jamy brzusznej). Dolegliwości ciągle się utrzymują, sypiam regularnie min. 7 godzin, a budząc się czuję się jak po imprezie. Mierze regularnie ciś. zauważyłam, że często puls mam pow. 80 zwłaszcza, kiedy się zdenerwuję lub wyjdę po schodach. Nie wiem już do jakiego lekarza się udać, co zrobić, jestem załamana. Proszę o radę.

Witam! Czynność serca >80/min w sytuacji stresu lub po wysiłku jest jak najbardziej fizjologiczna. Odnosząc się do pozostałych objawów oraz przeprowadzonych badań i konsultacji specjalistycznych doradzam wizytę u lekarza rodzinnego, który powinien przeanalizować wyniki wykonanych badań i konsultacji i ocenić, czy należy rozszerzyć diagnostykę. Nie ma informacji na temat oceny czynności wątroby czy nerek, stężeń elektrolitów etc. - być może ujęte zostały w stwierdzeniu "podstawowe badania krwi". Niezależnie od tego podsumowanie dotychczasowej diagnostyki jest niezbędne dla podjęcia decyzji, czy istnieje podejrzenie jakiejś patologii, czy jest to reakcja na obciążenie psychiczne, stres jakim być może jest Pani poddawana w ostatnim czasie. Pozdrawiam