Czy białe plamy na bieliźnie to oznaka zdrady?

Witam! Od pewnego czasu mam podejrzenie, że mój partner mnie zdradza. Dlaczego? Otóż na jego ciemnej bieliźnie zauważyłam białe zaschnięte plamy. Czy to normalne, że gdy nie współżyjemy ze sobą, z jego penisa może wyciekać "jakiś" biały płyn zostawiający białe plamy? On twierdzi, że jest mi wierny, ale nie daje mi to spokoju. Czy mężczyźni mogą mieć tak jak kobiety, tzw. upławy? Czekam na odp. Dziękuję.

Witam! Zauważone plamy mogą mieć kilka przyczyn. Mogą to być plamy zaschniętego nasienia, które może wyciekać z cewki po stosunku lub po masturbacji. Zazwyczaj w cewce zostają niewielkie ilości i jeśli tuż po stosunku mężczyzna nie oddał moczu to ślady mogą pozostać na bieliźnie. Inną możliwością to nieprawidłowa wydzielina z cewki związana z jej zapaleniem np. spowodowanym infekcją dwoinką rzeżączki. Nie są to upławy w ścisłym tego słowa znaczeniu, ale określane jest to jako ropna wydzielina z cewki moczowej. Proponuję porozmawiać szczerze z partnerem o ewentualnej masturbacji czy też dolegliwościach. Należy pamiętać, że jest to jego sfera intymna i poruszając ten temat należy zachować delikatność. W przypadku ewentualnej choroby przenoszonej drogą płciową partner ma prawo i powinien być poinformowany o zagrożeniu zdrowia. Pozdrawiam serdecznie!