Wizyta na portalach erotycznych a kłótnie z związku

Parę dni temu odwiedziła moją historię w przeglądarce i zobaczyła strony erotyczne oraz portale. Wytłumaczyłem jej, że dawno założyłem konto przed tym jak się związaliśmy i usunąłem niedawno te konta, ponieważ przychodził do mnie spam. Zobaczyła loginy innych profili i według niej ją zdradzałem psychicznie. Nawet nie nawiązywałem z nikim znajomości, odwiedziłem profile z ciekawości. A samo konto widniało nie używane. Moja dziewczyna myśli, że pożądam inne kobiety, a tak nie jest! Co robić?

Sam fakt, że partnerka przegląda nam historię w przeglądarce internetowej wskazuje na brak zaufania i doszukiwanie się zdrady. Być może był taki epizod w Państwa lub jej związku. Z tym się wiele nie da zrobić. Chyba, że miał Pan w tym jakiś udział...Proponowałbym rozmowę i budowanie zaufania. Doświadczenie pokazuje, że przeglądanie telefonu, e-maili, czy innych prywatnych wiadomości to pierwszy gwóźdź do związku. jeśli ktoś nieustannie szpieguje drugą osobę, to w ten sposób zniewala i kontroluje. Nie mamy prawa tego robić, bo nikt nie jest naszą własnością.

Jesteście Państwo jeszcze bardzo młodzi, zapewne z tego powodu partnerka ma jeszcze bardzo "rygorystyczne" myślenie o zdradzie. W tej sytuacji może Pan jedynie przedstawiać jej (zapewne wielokrotnie) swoje podejście, przebieg sytuacji oraz prosić o zaufanie. Warto także byście wyjaśnili sobie czym dla kogo jest zdrada. Każda osoba jest inna i może mieć inne podejście - stwórzcie Państwo swoją normę w tej kwestii, po to by uniknąć na przyszłość niepotrzebnych nieporozumień.

Przeglądanie historii internetowej, SMS itp jest nieeleganckie, buszowanie po erotycznych portalach, jeśli się ma partnerkę też nie jest eleganckie...
Ale określenie "zdrada psychiczna" to moim zdaniem zbytnie i niepotrzebne przerysowanie...
Budowanie zaufania w związku nie jest łatwe, ale starajcie się obopólnie.
Pozdrawiam.