Wizyta u fryzjera po usunięciu brodawki

16 dni temu usunięto mi ze skóry głowy (miedzy włosami) brodawkę. Szwy (4 szwy) zdjęto mi tydzień temu. Mam pytanie czy mogę iść do fryzjera? Rana jest raczej wygojona i sucha. Chciałem u fryzjera przystrzyc maszynką do samej skóry żeby bardziej było widać operowane miejsce i żeby można je czymś wygodnie smarować. Można iść do fryzjera? I czym ewentualnie smarować?

Witam Pana,

Jeśli w miejscu gdzie został przeprowadzony zabieg skóra jest zagojona może Pan wybrać się na wizytę do fryzjera.
Polecam rozmasowywanie blizny, która zacznie się teraz tworzyć, za jakieś 2 tygodnie.
Do tego czasu może Pan smarować skórę kremem Cepan bądź Cicaplastem. Produkty dostępne w aptece.
Niemniej jednak w miejscu gdzie usunięto brodawkę pozostanie ubytek włosów.:-(

Pozdrawiam serdecznie:-)