Wizyta u lekarza 2 tygodnie po złamaniu palca u stopy

Witam. 2dni temu prawdopodobnie połamałem najmniejszy palec prawej nogi. Stał sie bardzo siny i boli. Dzis juz opuchlizna zeszla w znacznym stopniu i boli ale juz nie tak jak w pierwszym czasie... Jestem za granicą i nie mam dostępu do lekarza. Czy muszę isc do niego jak przyjade do kraju? Bedzie to za 2tyg.

Dzień dobry,

Napisał Pan, że opuchlizna już zeszła a ból jest mniejszy więc najprawdopodobniej jest to stłuczenie. Proszę używać maści i kremów przeciwbólowych i przeciwobrzękowych. Gdyby ból nie zmniejszał się i gdyby wstąpiły problemy z poruszaniem stłuczonej stopy proszę się udać do lekarza.

Pozdrawiam serdecznie.