Wizyta u lekarza z podejrzeniem ciąży i skierowanie na badanie poziomu bHCG
Bylam dzis u ginekologa z podejzeniem ciazy powiedzual mi ze macice mam powiekszona ale na usg dopochwowym nic nie zobaczyl dostalam na badanie bhcg . Ale oprocz tego mnie nastraszyl ze albo jest za wczesnie albo ciaza jest poza maciczna albo jajowodowa a wtedy czekac mnie moze operacja. Jestem rozbita co mam myslec :( i hak powinno wyjsc to badanie....

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Proszę wykonać zalecone badanie oraz udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.
Lek. Izabela Ławnicka
Witam! Póki co proszę wykonać badanie poziomu beta-hCG z krwi. Wynik pozytywny potwierdzi ciążę, wynik negatywny ją wykluczy.
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Bez względu na okolicznosci należy wykonać test ciazowy. Beta hCG z krwi.