Wkładka domaciczna i dyskomfort podczas seksu

Od dwoch miesiecy mam wkladke domaciczna. Zakladanie BARDZO bolalo. Czasami kiedy dziecko siedzi mi na dole brzucha kiedy leze odczowam dyskomfort. Partner podczas stosunku skarzy sie na klucie, czy to normalne? Ja rowniez sporadycznie czuje jakby o cos zahaczal. Ginekolog powiedziala ze moze mi skrocic nitki, czy to pomoze i nie bedzie problemu z wyjeciem wkladki za piec lat? Ostatnie moje pytanie - czy to normalne ze po stosunku juz dwa razy krwawilam przez jeden dzien poza data miesiaczki?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli wkładka jest założona prawidłowo to najpewniej nitki służące do usunięcia wkładki są powodem dolegliwości i ich skrócenie powinno zmniejszyć dolegliwości. Nie powinno być problemu z usunięciem wkładki po takiej procedurze. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania przedmiotowego.