Wkładka Jaydess u nieródki

Jestem nieródką i od 3 tygodni mam wkładkę jaydess. Usg po założeniu było prawidłowe. Ciągle plamię i gdy leżę na brzuchu zaczyna boleć mnie macica tępy ból utrzymuje się potem dosć dlugo. Mam tak od 2 tygodni a wizyte u ginekologa dopiero w marcu bo ma urlop. Czy powinnam sie martwic tym bolem czy to normalne i oznacza ze macica sie jeszcze przyzwyczaja?

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie bez przeprowadzenia badania ginekologicznego i wykonania USG. W przypadku znaczneog dyskomfortu prosze skontaktować isę z ginekologiem wcześniej.