Wklęsłe brodawki sutkowe u 24-latki

Mam 24 lata i mam wklęśnięte obie brodawki. Nic mnie nie boli ani nie ma żadnej wydzieliny jednak jest to wstydliwe. Czy to można jakoś wyleczyć? Wstydzę się rozebrać przed facetem. Czy to jest jakaś choroba?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli kształt Pani brodawek jest taki sam od dłuższego czasu, najpewniej jest to wada ich budowy. W celu potwierdzenia diagnozy sugeruję porozmawiać na ten temat ze specjalistą ginekologiem podczas najbliższej wizyty.