Wklęsłe o nieregularnych kształtach sutki

Witam, Od małego dziecka, praktycznie od urodzenia, kiedy to jako niemowlę podczas piciamleka z butelki bawiłam się swoimi sutkami, wycigając, wyszarpując coś z nich. Dzisiaj moje sutki nie przypominają w niczym normalnych. Są małe, jeden z nich jest wciśnięty do śridka piersi, drugi plasko przylega, nie odstaje. Moje sutki to pełno małych kawałeczków ciasno przy sobie ułożonych. Dawno temu kawałeczki te po prostu odpadały, jak małe strupki, co to może być? Jakaś choroba genetyczna? pomocy

Proszę piersi skonsultować u ginekologa. Po wykluczeniu przewlekłego drażnienia przez Panią może będzie można zastosować nakładki wyprowadzające sutki.