Wklęsłe sutki u 18-latki

witam 18 lat mam wklesle sutki, mialam je od zawsze ale od ok. 3 lat zaczelo mi to bardzo przeszkadzac nie moge sobie z tym poradzic... stosowalam niplette dosc dlugo... w lewym sutku czuc roznice czuc ze tak jakby rozciagnal sie, drugi mniej pozniewaz czesciej niplette stosowalam na sutek lewy mimo to twarnieja one tylko prz zmianie temperatury, kiedy nic sie nie dzieje sutki sa miekkie i nie odrozniaja sie od brodawek ktore sa rowniez stozkowate... blagam o pomoc

Stosowanie nakładek wyciągających pod opieką lekarza ginekologa czasami trwa długo. Zabiegi plastycznej korekty przed ciążą i karmieniem są ryzykowne i nie zalecałbym ich wykonywania.