Wklęsłe sutki u 20-letniego mężczyzny

Mam wklęsłe sutki jestem mężczyzną i niewiem co mam z tym zrobić słyszałem że to kwestia wieku dojrzewania ale też i u starszych mężczyzn jest taki problem czy mam udać się z tym do lekarza? Strasznie mnie to irytuje kiedy ide na basen albo na plaża zależalo by mi na krótkiej zwięzłej odpowiedzi z góry dziękuje

Można Panu pomóc
Na początek proszę o przesłanie prywatnie zdjęć w projekcji od przodu i boków, oraz od dołu, ale zdecydowanie najlepiej i najbardziej praktycznie będzie zgłosić się na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł ocenić co należy zrobić jak można Panu Pomóc.
Zapraszam na osobistą konsultację aby móc spokojnie przeprowadzić badanie wysłuchać oczekiwań i omówić szczegóły.
Wizytę można umówić drogą emaliową: kontakt@drjaworowski.pl
Informacje na stronie www. drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski