Wklęsły sutek - czy piercing poprawi jego wygląd?

Mam wklęsłe brodawki i mam pytanie, czy można się pozbyć tego problemu robiąc piercing? Czytałam kiedyś artykuł na ten temat i wszystko przemawia za tym, że jest to dobry sposób. Chciałabym jednak się wcześniej upewnić, czy tak jest naprawdę, więc proszę o pomoc.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Z medycznego punktu widzenia zabieg przekłucia  w celu "wyciągnięcia" wklęśniętych brodawek sutkowych nie ma sensu, a wręcz może spowodować uszkodzenia. Znacznie lepszym pomysłem są specjalne kapturki, ktore nosi się na stałe i które delikatnie wyciągają brodawkę sutkową - np. Avent Niplette. Czasami już kilka tygodni noszenia daje bardzo dobre efekty.

Pozdrawiam serdecznie