Wklęsły sutek przy tłuszczaku, włókniaku i torbieli

Witam, Moja mama ma 40 lat wykryto u niej w piersi tłuszczaka, włókniaka oraz torbiel, teraz gdy ma dojść do zabiegu usunięcia zauważono że sutek jest wklęsły i nie chce wrócić do prawidłowego stanu. Co w tym przypadku może to oznaczać?

Witam. Zmiana architektoniki sutka może być wynikiem wykrytych w nim zmian. Proszę kontynuować leczenie pod kierunkiem lekarza prowadzącego.